Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] dziwna przypadłość!!!!!!!!!!!!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] dziwna przypadłość!!!!!!!!!!!!!!

    Purchawa, a ja właśnie robie inaczej bo wole wiedzieć ile na danym paliwie
    przejechałem.
    Przy tankowaniu wpisuję ilość paliwa obecnie zatankowanego oraz stację paliw
    nie wpisując oczywiście jaki dystans zrobiłem bo go nie znam (pojawia się komunikat
    tankowanie błędne) i przy następnym tankowaniu wprowadzam przejechany dystans
    do tej wczesniej wpisanej rubryki i dodaję nowy wpis o aktualnie zatankowanej ilości
    paliwa. I za każdym razem tankuje jak sie zaświeci rezerwa więc mogę sobie robić
    pomiary przy dowolnej ilości tankowanego paliwa. :lol:
    Dla mnie lepiej, ale każdy robi po swojemu.

  • #2
    [O2] dziwna przypadłość!!!!!!!!!!!!!!

    Zapala się kontrolka ASC oraz EPC, objawy brak mocy trzesię się silnik jakby zapłon czy co. Dziwne tylko wtedy gdy jest mniej niż połowa benzyny albo gdy odpalam silnik.
    Co to może być do djaska. przebieg 5500km

    Komentarz


    • #3
      Proponiuje na serwis jechac bo to zbyt nowy samochod by samemu grzebac.
      Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

      Komentarz


      • #4
        W Ibizie 1.4 miałem podobne objawy i świecenie kontrolek, przyczyna leżała w uszkodzonej cewce zapłonowe ( nie wiem ile jest ich u Ciebie, u mnie każdy cylinder miał osobną cewkę), przypadłość ta w ciągu 60 tys km użytkowania samochodu pojawiła się kilkukrotnie - zawsze zapasową cewkę woziłem w bagażniku, wymiana to 3 minutki roboty.

        Komentarz


        • #5
          octavian16, jak będą sprawdzać cewki zapłonowe, to koniecznie każ sprawdzić przerwy na świecach .
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X